Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna organizuje w kwietniu br. wiosenne weekendowe warsztaty online dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie. Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone będą przez pracowników uczelni na podstawie przygotowanych scenariuszy, które przyczynią się do realizacji projektu, czyli podniesienia kompetencji kluczowych uczniów.

Warsztaty weekendowe dla naszej szkoły planowane są w następującym terminie: 10-11 kwietnia 2021 r. Przewidywane godziny warsztatów: 9:00 – 13:00.
Beneficjentem projektu może być każdy uczeń szkoły (niezależnie czy uczęszcza na zajęcia „chmurowe” online czy nie) i może on wybrać sobie dowolny obszar warsztatów, który go interesuje.
Obszary tematyczne wiosennych weekendowych warsztatów online prowadzonych przez uczelnie w terminie 10-11 kwietnia 2021 r.:

a) Chemia – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
b) Język angielski – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
c) Język angielski – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
d) Język niemiecki – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
e) Język francuski – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
f) Biologia – Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
g) Fizyka – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
h) Chemia – Politechnika Krakowska w Krakowie
i) Informatyka – Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
j) Matematyka z elementami rachunkowości – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Koordynatorkami Projektu